11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Запален автомобил во нас. Суитлак во Штип

Автомобил изгоре рано утринава во Штипската населба Суитлак. Случајот во полиција го пријавила сопственичката. истрагата треба да утврди дали се работи за случаен или подметнат пожар.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles