15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Извадено заштитно столпче во Штип

Извадено заштитно столпче во центарот на Штип, на возачите им остава простор да ги паркираат возилата онаму каде што не смеат, а е проблем и за пешаците кои се сопнуваат од него. Вакво вадење на заштитните столпчиња има на повеќе локации низ градот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles