11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Спасовски: Безбедносната состојба е стабилна

Имаме стабилна безбедносна ситуација без индикации за нејзино нарушување во државата. Нема зголемување на број на влез во државата од било која страна. Состојбата на подрачјата на Секторот за внатрешни работи е исто така мирна и стабилна, изјави министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles