15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

КК Соколи  останаа на делба на второто место

КК СОКОЛИ ја  продолжува трката   за пласман во Првата лига. Во недела во Штип гостува последното пласираната екипа на табелата  Хераклеа од Битола. Битолчани во првиот круг направија сензација. Ја победија штипската екипа. Сега е време штипјани да  им вратат „мило за драго“.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles