17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Искршени реквизити во Паркот на фармацијата

Секој сака да живее во здрава и убава животна средина, но никој не се грижи за истата. Продолжува дивијантното однесување и уништување на урбаната опрема  во парковите, овој пат мета е паркот на фармацијата. Од еден модерен лик паркот е сведен на искршени клупи и расфрлани отпадоци.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles