15.3 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Делчевски советник донираше канти за рециклирање

Советникот Иван Гоцевски на Денот на пролетта , донираше канти за отпадоци со ЕКО пораки за потребите на детската градинка ,,Весели Цветови” . Донацијата е во насока на подигање на еколошката свест кај дечињата, а е направена со претходна консултација со менаџментот на градинката.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles