14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Крводарителска акција во Карбинци

Утре во организација на локалната самоуправа во Карбинци и Црвениот Крст, ќе се одржи крводарителска акција. Сите оние кои сакаат да дарувата крв, тоа можат да го сторат од 09.00 до 14.00 часот во зградата на Општината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles