7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Барикади за кого

Кога лошите навики се над безбедноста на граѓаните. Овие фотографии ни ги испратија  жители од карбинското село Долни Балван. На нив се гледа крајното непочитување на забраната за користење на мостот на Брегалница поради неговата нарушена статика. Одсуството на одговорност и овој пат е доаѓа до израз…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles