15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Управување со комунален отпад во с. Двориште

Во беровското село Двориште во тек се активности за подобрување на состојбата со управувањето со комуналниот отпад. За таа цел екипите на Јавното претпријатие за комунални работи ,,Услуга” Берово, деновиве поставуваат нови контејнери за комунален отпад.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles