15.9 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Изгоре помошна просторија во Кочани

Во пожар во куќа во Кочани целосно изгоре помошна просторија. Според првичните информации пожарот е предизвикан од експлозија на плинска боца. За среќа, интервенирано е брзо и истиот не е проширен . Повредено ви пожарот нема, а материјалната штета дополнително ќе се утврдува.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles