14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Купишта ѓубре на Исарот

Купишта ѓубре оставија зад себе посетителите на штипската тврдина Исар. Овој локалитет е еден од најпосетуваните со затоплувањето на времето, но она што  штијани го оставаат зад себе на оваа локација, е за секоја осуда.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles