11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Кражба во с.Преод

Жител на Свети Николе е уапсен поради кражба. Тој, според полицијата, влегол во  куќа во с.Преод и оттаму украл се што можел да понесе. Украдените предмети се пронајдени и ќе бидат вратени на сопственикот. По комплетирање на случајот против виновникот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles