15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Кражба на нафта меѓу Кочани-Штип

На патот Кочани-Штип, во близина на с.Соколарци, три лица извршиле кражба на нафта од работна машина – багер и од товарно моторно возило кои што биле паркирани на патот. Се работи на расчистување на случајот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles