11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Син нападнал татко во Св. Николе

Семејно насилство е регистрирано во светиниколско село. Во кругот на семејството, син нападнал татко. Причините за инцидентот ги истражува полицијата, а против синот-насилник е најавена пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles