14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

ПМФЛ: Реми за штипска „Брегалница“

Штипскиот прволигаш „Брегалница“ ремизираше со петто пласираната „Ренов“  со 2:2, заработувајќи дури два црвени картони. Со ова, „Брегалница“ ја зацврстува шестата позиција на табелата со 37 освоени бодови,исто колку и „Ренова“ што е едно место над штипските сини.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles