15.9 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Дива депонија меѓу Долни и Горни Подлог

Гладачи од Кочани реагираат на дива депонија помеѓу Горни и Долни Подлог. Ѓубрето е лоцирано во близина на патот по кои минуваат децата кон и од училиште, но и во непосредна близина на нивите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles