14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Продолжува дивата сеча на дрва во Штип

Продолжува дивата сеча на дрва во реонот на Света Недела во Штип. Случајни минувачи на лице место затекнале неколку возила натоварени со дрва. Фотографиите, кажуваат се’.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles