15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Одбојка:Победа на штипјанки

Во рамките на женската Супер лига во одбојкка,синоќа во Штип во преполна сала, одбојкарките на МЛАДОСТ УГД, ја победија екипата на Те Волеј од Тетово, со 3:1 во сетови. Со ова шансите за подобар пласман на Младост УГД се поголеми и реални.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles