15.3 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Обид за внес на дрога во Затвор – Штип

При претрес на пакет во Штипскиот Затвор  наменет за осуденик од Штип била пронајдена марихуана и прашкаста материја. Полициски службеници од СВР Штип извршиле увид на местото и ја одзеле марихуаната и прашкастата материја за понатамошна постапка. Се работи на расчистување на случајот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles