15.9 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Зрновци : Средба Б.Коцев – угостители

Градоначалникот на Зрновци, Борчо Коцев одра работен состанок со со сопствениците на угостителските објекти во Општината, на која било разговарано за можностите за подршка од страна на Локалната самоуправа кон оваа бизнис- група, како дел од Стратешкото планирање за ЛЕР. Развојот на угостителството и туризмот се една од стратешките определби на Општината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles