20.2 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

ВКЛ : Утре се игра последното коло

Утре се игра  последното  коло во регуларниот дел на Втората кошаркарска лига на Македовија, мажи., Во Штип гостува Црн Дрим од Струга. Штипјани само со победа  обезбедуваат  пласман во  плеј офот каде ќе се натпреваруваат 8- те најдобри  екипи во Втората  лига. Утрешниот натпревар е закажан за17 часот во спотртската сала Јордан Мијалков.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles