15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Сообраќајна несреќа кај Крупиште

Сообраќајна несреќа имаше утринава кај село Крупиште. Според информациите возилото удрило во споменик, а возачот и сопатникот поминале со лесни телесни повреди.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles