21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Штип: Покачени цените за одржување на патишта

Поради покачување на материјалите неопгодни за работа на ЈП Стипион, Советот на Штип на денешната седница, одобри зголемување на цените за одржување на улици и патишта.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles