15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Делчево: Хуманитарни пакети за велигден и Рамазан

Во пресрет на големиот христијански празник Велигден, но и по повод светиот месец Рамазан, Општина Делчево и компанијата „Зегин“ донираа 30 хуманитарни прехранбени пакети наменети на семејства кои живеат во социјален ризик.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles