11.2 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Суитлак полн со шприцеви

Непријатна глетка е оваа од испратените фотографии на наши гледачи. Расфрлани шприцеви во непосредна близина на шумското во Суитлакот.Аларм и опомена за родителите и надлежните. Никако на ваков начин да се трасира животниот пат на младата генерација.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles