19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Хуманитарна собирна акција во Делчево

Во Делчево во тек е хуманитарна собирна ација за поддршка на најранливото население. Акивноста ја реализира Општинската оранизација на Црвен крст во Делчево по повод традиционалниот настан ,,Недела на солидарноста”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles