14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Ѓубре и отпушоци наместо вода

Отпушоци и ѓубре наместо вода. Во ваква состојба е еедна од фонтаните во центарот на Штип. Оваа крајно непријатна глетка низ фотографии ни испратија наши гледачи со апел до надлежните да се стави крај на еко несовесните испади од поединци.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles