14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Син нападнал татко во Штип

Со дрвена палка, во семејниот дом, син вчера го нападнал својот 68-годишен татко.  Причините за нападот ги истражува полицијата, а синот – насилник, лице на возраст од 45 години е задржан во полициска станица. По комплетирање на случајот против него  ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles