21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Купишта ѓубре во градскиот парк во Кочани

Купишта ѓубре исфрлени се попладнево во градскиот парк во Кочани. Виновникот е виден на лице место, а фотографиите ги испратија револтирани граѓани кои бараат строга казна.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles