20.2 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

УГД: Дводневен семинар „Биди економист“

На еконосмкиот факултет во Штип во наредните два дена ќе се одржи семинар на тема биди економист, на кој ќе се дискутира за актуелни економски теми поврзани со државата, но и со импликациите на  светските текови врз македонската економија.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles