21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Целосна промена на подот во ДГ “Г. Делчев“ – Виница

Целосно сменет подот во јаслениот дел со нов ламинат, термо и хидро изолација во ДГ „Гоце Делчев“ во Виница. Инвестицијата е од сопствениот буџет на градинката.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles