21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Узурпирани тротоари во Штип

Нема место за пешаците на тротоарите на  најфреквентниот булевар во Штип, Партизански одреди. Наместо нив, таму се паркирани возила, па оние кои од Автобуската станица кон Дујле одат пешки, можат д аго користат само за нив ризичниот коловоз.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles