15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

М. Каменица: Утре затворена  ул Церска

Утре, во периодот од 09.00-13.00 часот ќе има прекин во сообраќајот на улица „Церска“ во Македонска Каменица. Улица „Церска“ е во завршна фаза на градба и потребно е да бидат поставени пропусти во м.в. Грчки дол.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles