19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Цистерна од Гевгелија специјално ги чистеше улиците за Христијан Мицковски, рекоа од СДСМ. Бившите директори наместо металки да купеле цистерни, возврати Здравков.

Цистерна од Гевгелија специјално ги чистеше улиците  во Штип за Христијан Мицковски, рекоа  денес на прес конференција од СДСМ.

Ако претходните директори од СДСМ не потрошеа 90 илјади евра за нафункционални и расипани метачки, сега ќе имавме  цистерни и градот немаше да позајмува , возврати директорот на Исар Трајче Здравков.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles