21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Банер Дупки на улица среде градски центар

Дупки на улица среде централно градско подрачје. Не безбедно за возилата, но и за пешаците.Вака реагираат штипјани кои живеат на улицата Иво Рибар Лола, испраќајки ги овие фотографии со апел состојбата да се санира што е можно побргу…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles