11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Урната фонтана во Делчево

Вандализам среде Делчево. Урната е фонтаната,што несомнено беше украсен дел од екстериерот на Делчево. Револтираните граѓана со оваа фотографија побараа под итно да се фатат сторителите…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles