11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Еден повреден по излетување на возило кај М.Каменица

Возач на патничко моторно возило „BMW“ е тешко повреден, откако излетал на регионалниот пат Македонска Каменица – с.Саса. Несреќата се случила рано утринава, а возачот , жител на Македонска Каменица е хоспитализиран во Штипската клиничка болница.  Причините за несреќата се утврдуваат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles