21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Ѓубре околу наместо во контејнер

Купишта ѓубре , во близина на основното училиште Тошо Арсов во Штип, наместо во завршиле до контејнерите. Фотографиите ни ги испратија револтирани родители чии деца учат во училиштето, гневни на однесувањето на поединци кои ја загрозувата околината и давата лош пример .

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles