15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Семејно насилство во Кочани

29–годишна жена од Кочани пријавила семејно насилство. како насилник го посочила својот 7 години постар сопруг. Инцидентот се случил во нивниот семеен дом каде таа била жртва на физички напад. По целосно документирање на случајот против сопругот  ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles