3.8 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Демолиран паркот во с. Вртешка

Целосно е демолиран паркот во викенд населбата Вртешка во општина Карбинци. Само 6 месеци по изградбата која беше направена  со пари од Европската Унија, паркот во најпопуларниот дел од Плачновица изгледа вака .

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,596FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles