15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Сали: Ќе се третираат постковид пациентите

Министерот за здравство Беким Сали најави дека комисијата за заразни болести ќе продолжи да функционира и по тргањето на сите заштитни мерки. Исто така тој посочи дека третирањето на постковид пациентите е многу важно.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles