11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Регионална соработка за надминување на кризата

Регионалната соработка е клучна за полесно надминување на кризата, кажа денес премиерот Димитар Ковачевски на Самитот „Македонија2025“ посветен на актуелната економска ситуација и излезните решенија за економски приоритети.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles