15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Пронајдена дрога кај виничанец

Уапсен 37 годишен виничанец. При претрес во домот и просториите во Виница, кои што ги користел,  извршен по судска наредба, биле пронајдени и одземени ампули со кафеава прашкаста материја. Виничанецот е приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles