14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Украдена метална ограда околу контејнери

Оградениот простор каде се сместени контејнерите во центарот на градот од денес е без една метална ограда, која веројатно завршиле во отпад за старо железо. Очигледно дека ред во чувањето на јавното добро тешко се става. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles