16.1 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Автомобил паркиран на тротоарско одморалиште

Безбобразно паркиран автомобил на одморалиште пред супермаркет во центарот на Штип уште толку ја зголемува и онака сообраќајната гужва во овој дел на градот. Понакматошен коментар не е потребен.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles