15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

М.Каменица: Уредување на патека до трибини

По завршувањето на фудбалската сезона започна уредувањето на пристапна патека на трибинскиот дел на Градскиот стадион во Македонска Каменица. Оваа патека ќе биде поврзана и со патеката што води до стадионот. Просторот ќе биде и соодветно хортикултурно уреден.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles