15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Тотално уништена фонтаната кај пензионерски

Искршени и откорнати подводни рефлектори, уништен одвод за вода, секаков вид на ѓубре и отпушоци од цигари наместо вода. Вака изгледа фонтаната кај пензионерски во центарот на Штип. Зошто поедници ја нарушуваат урбаната слика на градот,реагираат граѓаните испраќајки ги овие фотографии до нашата редакција.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles