19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Карбинци: Градежни активности во с. Кучица

Денес започнуваме со изградба на асфалтна повеќенаменска површина од 600м2 во село Кучица. На барање на жителите ова место ќе биде уредено и ќе понуди можност за рекреација и многу други содржини.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles