1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Одбојка: Подготовки во Штип

Кадетите на македонската одбојкарска репрезнетација веќе два дена  работат во Штип. Тренираат двапати на ден. Со тренинзите раководат Ванче Санев , селектор  и тренерите  Благој Тасев и  Кристијан Ристевски.

„Засега, подготовките се одвиваат според планот.  На располагање се 16 одбојкари.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles