15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Кризата и криминалот за власта  одат заедно, обвинија денес на прес од ВМРО ДПМНЕ.

Кризата и криминалот власта ги  става во функција на огромна штета на граѓаните, истакнаа на прес денес од ВМРО ДПМНЕ.

Според опзициската ВМРО ДПМНЕ, криминалот власта го практикува  повторено а актерите често  се поврзани и   роднински.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles